Prestaties en Clubrecords

In Club-assistent is het mogelijk om individuele prestaties van leden bij te houden. Bijvoorbeeld het persoonlijk record op de 100m bij Atletiek. Die persoonlijke prestaties kunnen daarnaast ook worden gebruikt om Clubrecords bij te houden. 

Prestaties kunnen op gelijke manier ingezet worden voor de zwemsport (Tijden per afstand) maar ook bij judo (en andere vechtsporten) voor de registratie van de kyu/dangraad zeg maar de bandkleur.

 
Prestaties bestaan uit prestatie eenheden, prestatie categorieën met onderliggende prestatie onderdelen. Leden kunnen via de app en MyClub hun prestaties aangeven voor specifieke onderdelen. 

 
Op de website kun je dan een pagina maken welke de Clubrecords toont. Club-assistent zal deze dan automatisch vullen met de beste prestaties per onderdeel en leeftijdscategorie van de vereniging.