Update Q2 2025
Lees hier wat er in Q1/25 vernieuwd is.
App release 1.11.3 (april 2025)
Nieuw in deze release:
- Overzichten van de commissies zijn nu ook beschikbaar in de app. Zit je zelf in een commissie, dan was dat via de MyClub-pagina beschikbaar, maar nu is er ook een totaaloverzicht van de commissie en commissieleden voor alle leden inzichtelijk in de app, zoals dat ook op de website is. De beschikbare informatie is natuurlijk afgestemd op de rechten van de leden.
- Zijn er commissies die je liever niet publiceert? Zet dan (tijdelijk) het publicatievinkje uit bij de commissie. Let wel: de commissie verschijnt dan ook niet meer op de MyClub van de commissieleden.
- In de app kun je vanaf nu ook inschrijvingen voor betaalde activiteiten aanpassen. Als je in een dergelijk geval moet bijbetalen, zal er een iDEAL-transactie gestart worden voor het verschilbedrag.
- Activiteitenarchief. Als je de lijst met activiteiten open hebt, staat er vanaf nu een klokicoontje. Een klik hierop brengt je naar het activiteitenarchief. Heb je een verslag aangemaakt bij de activiteit, dan zal dat hier ook getoond worden.
- Sinds de vorige release kunnen we al aanmeld- en inschrijfformulieren plaatsen in de app. De talenswitch is nu ook op de inlogpagina geplaatst, zodat expats of buitenlandse gebruikers direct naar de gewenste taal kunnen switchen.
- Uurtarief voor trainers. Het basis uurtarief van een trainer kan nu ingesteld worden op de ledenkaart. Als er afwijkingen zijn per team kan dat zoals voorheen op teamlid niveau geregistreerd worden.
- Commisieleden kunnen vanaf nu in de app worden toegevoegd en verwijderd door de overige commissieleden.
- Er zijn nu ook statistieken beschikbaar van de teamtaken zoals fluiten en rijden naar uitwedstrijd. Handig voor de coach om de taken evenredig te verdelen.
Ondersteuning Diplomadag
De ondersteuning voor de diplomadag (zwemmen, Kleurenturnen, judo bandexamen) is enorm uitgebreid. Je kunt nu een beoordeling-/juryformulier koppelen aan een tijdslot van de activiteit. Als jurylid kun je in de app direct de beoordeling starten op het aanwezigheidsscherm van de diplomadag/activiteit.Nieuws i.c.m. eerste AI toepassing
- Nieuwscategorieën kun je vanaf nu ook markeren als 'Menu-item' om de categorie als menu-item in de app toe te voegen. Je kunt deze voorzien van een eigen icoontje en optioneel kun je de datum onderdrukken.
- Nieuwsitems konden al langer voorzien worden van tags. Je kunt nu in de app ook eenvoudig filteren op de tags door erop te klikken. Ook de categorieën worden als tag weergegeven en zijn te gebruiken als filter.
- Vertaling: Met deze release worden de nieuwsitems automatisch vertaald naar de taal die is ingesteld door de gebruiker. We gebruiken hiervoor Gemini van Google voor de vertalingen. De vertaling wordt opgeslagen en is aanpasbaar door de beheerder.
Er staat een opmerking dat de tekst automatisch vertaald is met Gemini. (Deze kan na controle weggehaald worden).
Bugfixes
- Bij grote vereniging liep het toevoegen van teamleden wel eens vast.
- De tijd bij agenda items wordt nu consistent getoond.
- Losse trainingen werden niet getoond tussen de aankomende trainingen van een vervanger.
- Bij het publiceren van de voortgang op de MyClub pagina werd de correctie niet goed in acht genomen.
App release 1.11.4 (april 2025)
Bugfixes
- Inloggen op planboard werkte niet altijd goed.
- rechten voor teamstatistieken aangepast
- Uiterlijk inschrijfdatum op activiteit stond niet altijd goed.
App release 1.11.7 (1 mei 2025)
Nieuw in deze release:
- Vouchers zijn nu ook beschikbaar in de shop in de app. (deze waren al beschikbaar op de site maar nu dus ook in de app). Wil je een iemand of een groepen korting verlenen dan kun je daar de vouchers voor inzetten
- Vanaf nu kun je ook een foto uploaden bij je commissie. Zit je in een commissie gebruik dan het potloodje om een groepsfoto van je commissie toe te voegen
- Als trainer/coach van een team kun je nu een gastspeler toevoegen aan wedstrijd.
Bugfixes
- Weergave van de poll en de poll resultaten in de app
- Toevoegen van niet team leden aan een wedstrijd taak. Als trainer kun je een taak aanmaken bij een wedstrijd en hier leden van buiten je team aan toewijzen. Deze worden nu ook goed opgeslagen en getoond bij degegene die toegewezen is.
- Inschrijvingen op een activiteit in de app icm introducees en e-tickets kon tot een verkeerd bedrag leiden.
- Commissies zijn nu gesorteerd op het volgorde veld (ipv de naam)